logo

(32) 430-51-37

staszic.jankowice@op.pl

ul. Równoległa 5

44-264 Jankowice

Podwórko Talentów NIVEA

Gmina Świerklany zgłosiła się po raz kolejny do konkursu „Podwórko Talentów NIVEA”, w którym nagrodą jest ufundowanie przez firmę NIVEA atrakcyjnych placów zabaw w 15 lokalizacjach, które otrzymają najwięcej internetowych głosów. Jest o co powalczyć, ponieważ nagroda zawiera wiele wyjątkowych urządzeń zabawowych, sam plac zaś jest podzielony na 3 tematyczne części: naukową, artystyczną i sportową, dbając – poprzez zabawę – o wszechstronny rozwój dzieci.

W tegorocznej edycji uczestnicy zostali podzieleni ze względu na swoją wielkość – Gmina Świerklany będzie walczyć o nagrodę z gminami liczącymi do 20 00 mieszkańców. Zgłoszona lokalizacja, to właśnie teren przy ulicy Stokrotkowej w Świerklanach.

W dniach od 22 maja do 24 czerwca br. każdy mieszkaniec gminy można oddać codziennie 1 głos z jednego adresu e-mail, poprzez stronę https://podworko.nivea.pl

Państwa codzienny głos jest szansą na stworzenie w Świerklanach unikalnego miejsca rozrywki dla wszystkich dzieci w gminie, w którym mali mieszkańcy Świerklan i Jankowic będą mogli rozwijać swoje talenty, a przy okazji świetnie się bawić.

Tak wiele zależy od nas!

Poprzedni

Następny