logo

(32) 430-51-37

staszic.jankowice@op.pl

ul. Równoległa 5

44-264 Jankowice

Gminny Turniej Szachowy

Ogłoszenie Urzędu Gminy:

Ruszają zapisy na turniej szachowy.

To już piąta edycja Turnieju Szachowego o Puchar Wójta Gminy Świerklany. Rozgrywki odbędą się w sobotę 21 marca br. w sali bankietowej GOKiR-u w Świerklanach przy ul. Strażackiej 1. Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy i okolic!

Udział w turnieju jest bezpłatny. Zapisy prowadzone są w Urzędzie Gminy Świerklany – ul. Kościelna 85, Świerklany – Referat Rozwoju i Promocji Gminy (II p., pokój nr 2.10).
Można się zgłaszać osobiście lub wysłać zgłoszenie mailem (imię i nazwisko, rok urodzenia, zamieszkiwana miejscowość, tel. kontaktowy) na adres: rip@swierklany.pl – do dnia 17 marca br.”
/zgłoszenia dla uczniów można również pobrać, wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły/

Godzinę rozpoczęcia turnieju (godziny dopołudniowe) oraz inne szczegółowe informacje podamy w późniejszym terminie na www.swierklany.pl

UWAGAzgodę na udział wypełnia każdy uczestnik rozgrywek, bez względu na wiek (RODO). Składa się ona z dwóch części – zgodę nr 2 wypełniają dodatkowo rodzice/opiekunowie prawni, którzy chcą zgłosić dziecko na turniej.

Wypełniony i podpisany formularz należy dostarczyć organizatorowi najpóźniej w dniu rozgrywek. Brak zgody uniemożliwi zawodnikowi start w turnieju.”

Następny