Wydarzenia we WRZEŚNIU
Co wydarzy się we wrześniu? czytaj dalej
LIBRUS zmiany loginów
Zmiana loginów w klasach gimnazjalnych czytaj dalej
Wydarzenia w CZERWCU
Co się wydarzy w czerwcu? czytaj dalej
Spotkanie informacyjne
Spotkanie dla rodziców przyszłorocznych klas pierwszych czytaj dalej
Wyniki rekrutacji do klasy 1
Komisja Rekrutacyjna podaje wyniki rekrutacji czytaj dalej

 STYPENDYŚCI 2016/2017

Klasa Uczeń Średnia Zachowanie
4b Bujas Malwina 5,62 wzorowe
4b Maciończyk Karolina 5,23 wzorowe
4b Zmarzły Lena 5,69 wzorowe
5a Machulik Michalina 5,33 wzorowe
5a Łęgowik Karolina 5,42 wzorowe
5a Skrobol Nikola 5,42 wzorowe
5a Zawadzka Tycjana 5,33 bardzo dobre
6a Grzesik Michał 5,33 wzorowe
6a Urbanek Bartosz 5,50 wzorowe
6a Zmarzły Wiktoria 5,58 wzorowe
6a Wrożyna Kacper 5,33 bardzo dobre
6b Gembalczyk Rozalia 5,67 wzorowe
6c Bernacka Nikola 5,67 wzorowe
6c Kaczmarek Krzysztof 5,58 wzorowe

w sporcie

UCZNIOWIE

z najwyższymi średnimi ocen (5,0 i wyższą) w I półroczu 2016/2017

 

 Wyniki klas

 

STYPENDYŚCI

w II półroczu 2015/2016

Oto najlepsi uczniowie w nauce. Średnia ocen to więcej niż 5,20 i co najmniej bardzo dobre zachowanie!

NAUKA


Bernacka Nikola
kl. 5c

Gembalczyk Rozalia
kl. 5b

Wawoczny Aleksander
kl. 4a

Zmarzły Wiktoria
kl. 5a

Kłosowska Julia
kl. 6b

Nowak Ala Maria
kl. 6b

Piechaczek Laura
kl. 6b

Kaczmarek Krzysztof
kl. 5c

Paulus Julia
kl. 6b

Holona Ewa
kl. 6b

Krzyżaniak Malwina
kl. 4a

Nowak Ala Kinga
kl. 6b

Urbanek Bartosz
kl. 5a

Grzesik Michał
kl. 5a

Liszka Jonasz
kl. 6b

Łęgowik Karolina
kl. 4a

Machulik Michalina
kl. 4a

Skrobol Nikola
kl. 4a

Wrożyna Kacper
kl. 5a

Zniszczoł Martyna
kl. 6a

 Jak nikt zasłuyżliście na wakacje!!!

SPORT


Brzoska Aleksandra
kl. 5a

Zmarzły Wiktoria
kl. 5a

UCZNIOWIE

z najwyższymi średnimi ocen (5,0 i wyższą) w roku szkolnym 2015/2016

 WYNIKI KLAS

STYPENDYŚCI

w I półroczu 2015/2016

Oto najlepsi uczniowie w nauce. Średnia ocen to minimum 5,3 i co najmniej bardzo dobre zachowanie!
Na półrocze stypendium mogą otrzymać piąto lub szóstoklasiści.
Czwartoklasiści będą mogli również powalczyć, lecz na koniec roku - powodzenia!!!


Krzysztof Kaczmarek
kl. 5c

Wiktoria Zmarzły
kl. 5a

Nikola Bernacka
kl. 5c

Ala Maria Nowak
kl. 6b

Julia Paulus
kl. 6b

Laura Piechaczek
kl. 6b

Martyna Zniszczoł
kl. 6a

Ala Kinga Nowak
kl. 6b

GRATULACJE!!!

 

UCZNIOWIE

z najwyższymi średnimi ocen (5,0 i wyższą) w I półroczu 2015/2016

 

 WYNIKI KLAS


UCZNIOWIE

z najwyższymi średnimi ocen (5,0 i wyższą) w roku szkolnym 2014/2015

 

 Liczymy na Was w przyszłym roku !!!

 

UCZNIOWIE

z najwyższymi średnimi ocen (5,0 i wyższą) w I półroczu 2014/2015

Gratulacje, oby tak samo lub lepiej na koniec roku!!!

WYNIKI KLASYFIKACJI

 

STYPENDYŚCI
II półrocze 2013 / 2014

W nauce

W sporcie

UCZNIOWIE

z najwyższymi średnimi ocen (5,0 i wyższą) w roku szkolnym 2013/2014

Tak trzymać w następnym roku Smile

 


 

STYPENDYŚCI
I półrocze 2013 / 2014

W nauce

 
Monika
Jurczykowska
5c

 
Zuzanna
Kobeszko
5b

 
Maria
Tkocz
6a

 
Michał
Jurczykowski
6b


Wiktoria
Barteczko
6b


Sławomir
Szulik
6b


Zuzanna
Wrożyna
6b


Paulina
Grzyb
6b


Karol
Baran
6b

 

W sporcie


Mateusz
Zieleźny
6b

UCZNIOWIE

z najwyższymi średnimi ocen (5,0 i wyższą) w roku szkolnym 2013/2014

Gratulacje!!! Oby tak dalej :)

Zgodnie z regulaminem uczniowie klas IV o stypendium za wyniki w nauce będą mogli zawalczyć dopiero na koniec tego roku szkolnego.


 

STYPENDYŚCI

 II półrocze 2012 / 2013

W NAUCE W SPORCIE

Jakub Baran

Julia Kaszyca

Barbara Kremiec

Nikola Wita

Wiktoria Barteczko

Natalia Rutkowska

Oliwia Drzęźla
 

Emilia Zywert
 

Patrycja Kozik
 

Julia Kaszyca
 

Michał Jurczykowski
 

Sławomir Szulik
 

Zuzanna Kobeszko
 

Aleksandra Kocjan
 

Monika Jurczykowska
 

Maria Tkocz
 

Marta Kamińska
 

Antonina Kuś
 

Łukasz Szulik
 

Kamila Oleś
 

Kordian Brzezina
 

Kewin Szymura
 

UCZNIOWIE

z najwyższymi średnimi ocen (5,0 i wyższą) w roku szkolnym 2012/2013

Nazwisko i imię średnia klasa
Szulik Łukasz 5,08 4a
Kobeszko Zuzanna 5,33 4b
Oleś Kamila 5,00 4b
Brzezina Kordian 5,00 4b
Jurczykowska Monika 5,25 4c
Kamińska Marta 5,17 5a
Tkocz Maria 5,17 5a
Szymura Kewin 5,00 5a
Barteczko Wiktoria 5,45 5b
Jurczykowski Michał 5,25 5b
Szulik Sławomir 5,25 5b
Kocjan Aleksandra 5,23 6a
Kozik Patrycja 5,31 6a
Kuś Antonina 5,15 6a
Drzęźla Oliwia 5,46 6b
Kaszyca Julia 5,31 6b
Kremiec Barbara 5,75 6b
Zywert Emilia 5,38 6b
Baran Jakub 5,77 6b

GRATULACJE!!!

Trzymajcie formę. Życzymy podobnych wyników w przyszłym roku szkolnym

 

 


STYPENDYŚCI

I półrocze 2012/2013

W NAUCE W SPORCIE
Jakub Baran
Jakub Baran 6b
Basia Kremiec
Barbara Kremiec 6b
Patrycja Kozik
Patrycja Kozik 6a
Nikola Wita
Nikola Wita 6a
Aleksandra Kocjan
Aleksandra Kocjan 6a
Oliwia Drzęźla
Oliwia Drzęźla 6b
Julia Kaszyca
Julia Kaszyca 6b
Kamil Kuźnik
Kamil Kuźnik 6a
Sławomir Szulik
Sławomir Szulik 5b
Maria Tkocz
Maria Tkocz 5a
  Dominik Grelich
Dominik Grelich 4c

Zgodnie z regulaminem uczniowie klas IV o stypendium za wyniki w nauce będą mogli zawalczyć dopiero na koniec tego roku szkolnego.


UCZNIOWIE

z najwyższymi średnimi ocen (5,0 i wyższą) w I półroczu

Nazwisko i imię Średnia ocen Klasa
Szulik Łukasz 5,00 4a
Kobeszko Zuzanna 5,33 4b
Jurczykowska Monika 5,08 4c
Krakowczyk Bartosz 5,08 4c
Tkocz Maria 5,08 5a
Barteczko Wiktoria 5,00 5b
Jurczykowski Michał 5,00 5b
Szulik Sławomir 5,18 5b
Kocjan Aleksandra 5,20 6a
Kozik Patrycja 5,30 6a
Kuś Antonina 5,00 6a
Drzęźla Oliwia 5,18 6b
Kaszyca Julia 5,18 6b
Kremiec Barbara 5,60 6b
Zywert Emilia 5,00 6b
Baran Jakub 5,64 6b

GRATULUJEMY doskonałego wyniku i życzymy równie dobrych ocen na koniec roku szkolego!!!