Wydarzenia w CZERWCU
Co się wydarzy w czerwcu? czytaj dalej
Wydarzenia w MAJU 2018
Co się wydarzy w maju? czytaj dalej
Wydarzenia w KWIETNIU
Co się wydarzy w kwietniu? czytaj dalej
Wydarzenia w MARCU 2018
Co się wydarzy w marcu? czytaj dalej
WYDARZENIA W LUTYM 2018
Co się wydarzy w lutym? czytaj dalej
Komunikaty

Wydarzenia w GRUDNIU

 05.12.2017r. (wtorek)

godz. 830   WYJAZD kl. I-III do DK CHWAŁOWICE na FILM ANIMOWANY pt. "Opowieść wigilijna" p. Julia Krawczyk - Niewęgłowska, wychowawcy kl. I-III

 06.12.2017r. (środa)

godz. 800   BIEG MIKOŁAJKOWY dla klas I-III  p.Katarzyna Szostak

godz. 950   KONKURS NA NAJLEPSZĄ PIOSENKĘ ŚWIĄTECZNĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM dla klas VII-IIIg p. Beata Nogły, wychowawcy

godz. 1045   LEGENDA O ŚW. MIKOŁAJU – głośne czytanie w ramach akcji STARSI CZYTAJĄ MŁODSZYM / spotkanie kl. I-III i przedszkolaków/  p. Elżbieta Rugor, p. Julia Krawczyk- Niewęgłowska

godz. 1130   WYJAZD KLASY VIIb do KINA    p. Katarzyna Szostak, p. Aleksandra Niewelt

 07.12.2017r. (czwartek)

godz. 1000   ZAWODY Z KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT   p. Katarzyna Szostak

godz. 1030   WYJAZD kl. IVa, IVb, IVc, Va i IIIc na SPEKTAKL pt. „7 księżniczek na wieży” do DK Boguszowice    p. Beata Nogły, p. Edyta Cwanek-Furtak, p. Monika Lampert, p. Iwona Drąszczyk, p. Elażbieta Naparstek, p. Magdalena Szulik, p. Hanna Hetroszek, p. Paulina Karpińska

 08.12.2017r. (piątek)

godz. 1045   WYJŚCIE kl. IVa do GALERII "JAN" w ramach wiedzy o regionie  p. Aleksandra Niewelt

godz. 1500   ŚWIĄTECZNE WARSZTATY PLASTYCZNE la klas IVc i Vb   p. Monika Lampert, p. Anna Niemczyk

12 -14.12.2017r. (wtorek - czwartek)

 ZEBRANIA RODZICÓW KLAS IV - IIIg  wg harmonogramu wychowawcy klas

 KIERMASZ ŚWIĄTECZNY PODCZAS TRWANIA WYWIADÓWEK  P. Iwona Dziadek-Czarnecka, p. Artur Zawiasa

 13.12.2017r. (środa)

godz. 1045   KONKURS RECYTATORSKI dla kl. I-III na auli   p. Danuta Ignasiak, p. Julia Krawczyk- Niewęgłowska, p. Anna Burda

godz. 1130   WYJAZD KLAS IIIg i VII do TEATRU na przedstawienie pt. "BALLADYNA"  p. Magdalena Szulik

14.12.2017r. (czwartek)

godz.               PODSUMOWANIE  AKCJI "NIE TRUJ SĄSIADA"  kl. II - VII     p. Aleksandra Niewelt, p. Danuta Zoń

18.12.2017r. (poniedziałek)

godz. 800   WYJAZD PRZEDSTAWICIELI kl. IVa do Chwałowic na KONKURS „W kręgu zwyczajów i obrzędów”     p.Edyta Cwanek-Furtak

19.12.2017r. (wtorek)

godz. 900   LEKCJA OTWARTA dla RODZICÓW kl. IIIa połączona z WIGILIJKĄ       p.Danuta Ignasiak

godz. 800   SPOTKANIE CZYTELNICZE Z RODZICEM w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Czytaj z nami” w kl. Ib        p.Julia Krawczyk-Niewęgłowska

20.12.2017r. (środa)

godz. 900   LEKCJA OTWARTA dla RODZICÓW kl. IIa połączona z WIGILIJKĄ       p. Krystyna Kubica

22.12.2017r. (piątek)

KLASY I-IV

godz. 800   LEKCJE wg PLANU       

godz. 855  - 1035 WIGILIJKI KLASOWE       wychowawcy klas I-IV

godz. 1045  JASEŁKA SZKOLNE       s. Elżbieta Sienkiewicz, p. Dariusz Reder, p. Katarzyna Szymik

KLASY V-VII

 godz. 800  - 940 LEKCJE wg PLANU       

godz. 950  - 1130 WIGILIJKI KLASOWE       wychowawcy klas V-IIIg

godz. 1150 JASEŁKA SZKOLNE       s. Elżbieta Sienkiewicz, p. Dariusz Reder, p. Katarzyna Szymik

KLASY IIg - IIIg

 godz. 800  - 1035 LEKCJE wg PLANU       

godz. 1045  - 1130 WIGILIJKI KLASOWE       wychowawcy klas V-IIIg

godz. 1150 JASEŁKA SZKOLNE       s. Elżbieta Sienkiewicz, p. Dariusz Reder, p. Katarzyna Szymik


Powrót