WYDARZENIA W LUTYM 2018
Co się wydarzy w lutym? czytaj dalej
Wydarzenia w STYCZNIU 2018
Co się wydarzy w styczniu? czytaj dalej
Wydarzenia w GRUDNIU
Co wydarzy się w grudniu? czytaj dalej
Wydarzenia w LISTOPDZIE
Co się wydarzy w listopadzie? czytaj dalej
Zarządzenie Dyrektora
Zgodnie z zapowiedzią Dyrektor wydał zarządzenie czytaj dalej
Komunikaty

Wydarzenia w LISTOPDZIE

 03.11.2017r. (piątek)

godz. 900 - 1030   KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO dla klas gimnazjalnych  p. Magdalena Szulik, p. Aleksandra Niewelt

 06.11.2017r. (poniedziałek)

godz. 900 - 1030   KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO dla uczniów szkoły podstawowej   p. Aleksandra Niewelt, p. Anna Niemczyk

 07.11.2017r. (wtorek)

godz. 900 - 1100   KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI dla klas gimnazjalnych   p. Krystyna Michalik-Kuśka,  p. Edyta Cwanek-Furtak

 08.11.2017r. (środa)

godz. 900 - 1100   KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI dla uczniów szkoły podstawowej  p. Edyta Cwanek-Furtak, p. Edyta Brydniak

godz. 1045    APEL O ZDROWYM ODŻYWIANIU dla klas I-III   Julia Krawczyk-Niewęgłowska, p. higienistka Bożena Chrysteczko

 09.11.2017r. (czwartek)

godz. 900 - 1030   KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla klas gimnazjalnych  p. Beata Nogły, p. Paulina Karpińska

10.11.2017r. (piątek)

godz. 900 - 1030   KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla uczniów szkoły podstawowej  p. Marta Augustowska, p.Iwona Drąszczyk

godz. 1250    DZIEŃ POSTACI Z BAJKI dla dzieci świetlicowych  p. Elżbieta Rugor

 13.11.2017r. (poniedziałek)

godz. 900 - 1030   KONKURS PRZEDMIOTOWY Z HISTORII dla klas gimnazjalnych  p. Artur Zawiasa, p. Iwona Dziadek-Czarnecka

godz. 1035 - 1235   LISTOPADOWY BIEG dla klas IV i V   p.Katarzyna Szostak, p. Danuta Kaszyca, p. Anna Niemczyk

14.11.2017r. (wtorek)

godz. 900 - 1030   KONKURS PRZEDMIOTOWY Z HISTORII dla uczniów szkoły podstawowej   p. Iwona Dziadek-Czarnecka, p. Artur Zawiasa

godz. 1045   AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOCI dla klas I-V   p.Aleksandra Niewelt, p. Iwona Dziadek-Czarnecka, p Magdalena Szulik, p. Katarzyna Szymik

 godz. 1045   AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOCI dla klas VII- IIIg   p.Aleksandra Niewelt, p. Iwona Dziadek-Czarnecka, p Magdalena Szulik, p. Katarzyna Szymik

 15.11.2017r. (środa)

godz. 845    SPOTKANIE kl. Va z PRZEDSZKOLAKAMI pt. "ZAPRASZAMY DO DOLINY MUMINKÓW"    p. Aleksandra Niewelt

godz. 900 - 1030   KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO dla klas gimnazjalnych  p. Anna Karpińska p. Paulina Karpińska

 16.11.2017r. (czwartek)

godz. 900 - 1030   KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO dla uczniów szkoły podstawowej  p. Anna Karpińska, p. Marta Augustowska

 

 17.11.2017r. (piątek)

godz. 900 - 1030   KONKURS PRZEDMIOTOWY Z BIOLOGII dla klas gimnazjalnych  p. Dominika Chamera, p. Danuta Zoń

godz. 1045 - 1235   KWARSZTATY PROWADZONE prze Poradnię PP w kl. VIIb   p. pedagog Anna Szymura

godz. 1700 - 1900   SPOTKANIE kl. Vb prz GRACH PLANSZOWYCH  p. Anna Niemczyk

 20.11.2017r. (poniedziałek)

godz. 900 - 1030   KONKURS PRZEDMIOTOWY Z GEOGRAFII dla klas gimnazjalnych  p. Edyta Cwanek-Furtak, p. Danuta Zoń

godz. 1045 - 1130   SPOTKANIE  z p. Dariuszem Piotrowskim dla uczniów III klas gimnazjalnych pt. "ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNA NIELETNICH" p. pedagog 

godz. 1150 - 1235  SPOTKANIE  z p. Dariuszem Piotrowskim dla uczniów II klas gimnazjalnych pt. "ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNA NIELETNICH" p. pedagog 

21.11.2017r. (wtorek)

godz. 900 - 1030   KONKURS PRZEDMIOTOWY Z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE dla klas gimnazjalnych  p. Artur Zawiasa, p. Iwna Dziadek-Czarnecka

22.11.2017r. (środa)

godz. 900 - 1030   KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI dla klas gimnazjalnych  p. Katarzyna Piontek, p. Dominika Chamera

godz. 900   PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY /kl. III/ z HISTORII I WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE  

godz. 1100   PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY /kl. III/ z JĘZYKA POLSKIEGO   

 23.11.2017r. (czwartek)

godz. 900 - 1030   KONKURS PRZEDMIOTOWY Z CHEMII dla klas gimnazjalnych  p. Dominika Chamera, p. Danuta Zoń

godz. 900   PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY /kl. III/ z PRZEDMIOTÓW PRZYRODNICZYCH  

godz. 1100   PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY /kl. III/ z MATEMATYKI

  24.11.2017r. (piątek)

godz. 900   PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY /kl. III/ z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - poziom podstawowy

godz. 1100   PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY /kl. III/ z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - poziom rozszerzony

 

27.11.2017r. (poniedziałek)

   OBCHODY DNIA PLUSZOWEGO MISIA dla klas pierwszych  p. Elżbieta Rugor, p. Iwona Niestolik

godz. 1100   WYJAZD kl. V do JASTRZĘBIA ZDROJU NA MUSICAL PROFILAKTYCZNY pt. "NARNIA" w wykonaniu Teatru Muzycznego z Wrocławia  p. Katarzyna Szymik, p. Aleksandra Niewelt, wychowawcy

28.11.2017r. (wtorek)

   godz. 855 - 1035   WARSZTATY PROWADZONE przez PORADNIĘ PP w Czerwionce-Leszczynach w klasie VIIb  p. pedagog

29.11.2017r. (środa)

   ŚWIĘTO BIBLIOTEK SZKOLNYCH kl. IV-VII i IIg  p. Elżbieta Rugor, p. Iwona Niestolik

 

30.11.2017r. (czwartek)

   godz. 855   AUDYCJA UMUZYKALNIAJĄCA kl.I - V  p. pedagog

  godz. 950   AUDYCJA UMUZYKALNIAJĄCA kl.VI - IIIg  p. pedagog

Powrót