Wydarzenia we WRZEŚNIU
Co wydarzy się we wrześniu? czytaj dalej
LIBRUS zmiany loginów
Zmiana loginów w klasach gimnazjalnych czytaj dalej
Wydarzenia w CZERWCU
Co się wydarzy w czerwcu? czytaj dalej
Spotkanie informacyjne
Spotkanie dla rodziców przyszłorocznych klas pierwszych czytaj dalej
Wyniki rekrutacji do klasy 1
Komisja Rekrutacyjna podaje wyniki rekrutacji czytaj dalej
Komunikaty

Wydarzenia w MAJU

04.05.2017r. (czwartek)

 godz. 700 WYCIECZKA KL. 4A DO KRASIEJOWA   p. Iwona Drąszczyk, p. Danuta Zoń

05.05.2017r. (piątek)  

 godz. 830  WYJAZD NA GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW  p. Katarzyna Szostak, p. Edyta Pierchała

08.05.2017r. (poniedziałek)

 godz. 1045 AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA   p. Iwona Dziadek -Czarnecka, p. Katarzyna Szymik

09.05.2017r. (wtorek)  

 godz. 800  WYCIECZKA KL. IIIa i  IIIc  /Toszek/  p. Barbara Urbanek, p. Elżbieta Naparstek, p. Hanna Mandel, p. Aleksandra Niewelt

10-11.05.2017r. (środa - czwartek)

 godz. 800 WYCIECZKA KL. 5a, 6a i 6b do BOCHNI   p. Iwona Dziadek-Czarnecka, p. Grażyna Toman, p. Katarzyna Szostak, p. Aleksandra Niewelt, p. Hanna Mandel

12.05.2017r. (piątek)

 godz. 830 1/2 FINAŁU TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT    p. Katarzyna Szostak, p. Edyta Pierchała

 godz. 900 GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY /Świerklany Górne/   p. Anna Maria Szymura

TERMIN WYSTAWIANIA OCEN PROPONOWANYCH   

15.05.2017r. (poniedziałek)  

 godz. 1150  ELIMINACJE DO SZKOLNEGO KONKURSU "MAM TALENT"  p. Anna Maria Szymura, p. Katarzyna Szymik

16.05.2017r. (wtorek)

 godz. 000 KONKURS PIOSENKI W JĘZYKU ANGIELSKIM kl. I-III   p. Iwona Drąszczyk

16 - 17.05.2017r. (wtorek - środa)

 godz. 700 WYJAZD kl. Va do CZECH w ramach MIKROPROJEKTU POLSKO-CZESKIEGO    p. Anna Szymura, p. Iwona Dziadek-Czarnecka, p. Edyta Pierchała

16-18.05.2017r. (wtorek-czwartek)  

  ZEBRANIA RODZICÓW KL. IV-VI  według harmonogramu

19.05.2017r. (piątek)  

 godz. 700  WYCIECZKA kl. IVb i IVc do KRASIEJOWA I MOSZNEJ  p. Anna Maria Szymura, p. Danuta Zoń

22.05.2017r. (poniedziałek)

 STARSZE KLASY DLA KLAS III   p. Aleksandra Niewelt

23-25.05.2017r. (wtorek-czwartek)  

  ZEBRANIA RODZICÓW KL. I-III  według harmonogramu

24.05.2017r. (środa)

 godz. 900 KONKURS PIOSENKI ANGLO- I NIEMIECKOJĘZYCZNEJ kl. IV-VI   p. Marta Augustowska, p. Małgorzata Łuczak

UWAGA! 

Konkurs przeniesiony na 31 maja 2017r.

 

25.05.2017r. (czwartek)  

 godz. 800  WYJAZD KL. IIB i IIIB do RYBNIKA w ramach innowacji "CZYTAJ Z NAMI" /Muzeum, Księgarnia "ORBITA", Biblioteka/  p.Beata Zahorska, p. Julia Krawczyk-Niewęgłowska

31.05.2017r. (środa)

 godz. 800 - 1100 MINI FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA dla klas I-III    p. Julia Krawczyk-Niewęgłowska

 

 godz. 900   KONKURS PIOSENKI ANGLO- I NIEMIECKOJĘZYCZNEJ kl. IV-VI    p. Marta Augustowska, p. Małgorzata Łuczak

Powrót