Wydarzenia we WRZEŚNIU
Co wydarzy się we wrześniu? czytaj dalej
LIBRUS zmiany loginów
Zmiana loginów w klasach gimnazjalnych czytaj dalej
Wydarzenia w CZERWCU
Co się wydarzy w czerwcu? czytaj dalej
Spotkanie informacyjne
Spotkanie dla rodziców przyszłorocznych klas pierwszych czytaj dalej
Wyniki rekrutacji do klasy 1
Komisja Rekrutacyjna podaje wyniki rekrutacji czytaj dalej
Komunikaty

Wydarzenia w MARCU

02.03.2017r. (czwartek)

 godz. 1045 GMINNY KONKURS RECYTATORSKI kl. I-III  p. Julia Krawczyk-Niewęgłowska, p. Ewa Rachubka-Szymura

07.03.2017r. (wtorek)  

 godz. 950  SZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNO-PRZYRODNICZY kl. I-III p. Elżbieta Naparstek, p. Barbara Urbanek, p. Hanna Mandel

07 - 09.03.2017r. (wtorek - czwartek)  

                ZEBRANIA Z RODZICAMI kl. I-III wychowawcy klas

13 - 15.03.2017r. (poniedziałek - środa)

         REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE wraz zlekcjami według odrębnego planu  Dyrekcja, p. Dariusz Reder

14 - 16.03.2017r. (wtorek - czwartek)  

 godz. 950  ZEBRANIA Z RODZICAMI kl. IV-VI /według harmonogramu/  Wychowawcy klas IV-VI

14.03.2017r. (wtorek)

 godz. 830 WYJAZD NA GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY kl. I-III do ŚWIERKLAN GÓRNYCH  p. Elżbieta Naparstek

 godz. 850 KONKURS PRZYRODNICZY "ŚWIETLIK"  p. Danuta Zoń

 godz. 1100  WYJAZD NA KONKURS "Z PRZYRODĄ NA TY" /Szkoła Sióstr Urszulanek/ p. Danuta Zoń

16.03.2017r. (czwartek)  

    godz. 900 - 1035  KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"  p. Grażyna Toman

17.03.2017r. (piątek)  

 godz. 950  DZIEŃ WARZYW I OWOCÓW (prezentacje zebranych informacji na temat wybranych warzyw i owoców - korytarz klas I-III)  p. Julia Krawzyk-Niewęgłowska 

21.03.2017r. (wtorek)  

                POWITANIE WIOSNY I KOROWÓD W RAMACH AKCJI "NIE TRUJ SĄSIADA  S.U., p. Danuta Zoń

 godz. 1100  WYJAZD kl. VI B do DK Boguszowice na   p. Katarzyna Szostak 

23.03.2017r. (czwartek)

 godz. 900  POWIATOWY TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW /w naszej szkole/  p. Katarzyna Szostak

 godz. 1045  KONKURS  kl. I-III "O OWOCACH I WARZYWACH WIEM PRAWIE WSZYSTKO"  p. Julia Krawczyk-Niewęgłowska

24.03.2017r. (piątek)

 godz. 900  GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY kl. I-III  p. Julia Krawczyk-Niewęgłowska

27.03.2017r. (poniedziałek)  

 godz. 800  WYJAZD KLASY IIB DO CZECH W RAMACH MIKROPROJEKTU POLSKO - CZESKIEGO p. Anna Szymura, p. Beata Zahorska

 

 godz. 840 WYJAZD NA ZAWODY PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW  p. Katarzyna Szostak, p. Edyta Pierchała

 

29.03.2017r. (środa)

 godz. 900 GMINNY KONKURS EKOLOGICZNO -PRZYRODNICZY. I-III  p. Elżbieta Naparstek, p.Barbara Urbanek, p. Hanna Mandel

 

 godz. 1700 DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY kl. IV-VI   wychowawcy klas IV-VI

30.03.2017r. (czwartek)  

 godz. 900  WYJAZD KLAS IV - VI NA SPEKTAKL pt. "W KRAINIE NARNII" p. Aleksandra Niewelt

Powrót