Wydarzenia w MAJU 2018
Co się wydarzy w maju? czytaj dalej
Wydarzenia w KWIETNIU
Co się wydarzy w kwietniu? czytaj dalej
Wydarzenia w MARCU 2018
Co się wydarzy w marcu? czytaj dalej
WYDARZENIA W LUTYM 2018
Co się wydarzy w lutym? czytaj dalej
Wydarzenia w STYCZNIU 2018
Co się wydarzy w styczniu? czytaj dalej

ZDROWO NAJEDZENI

Dnia 31.X.2012r. uczniowie klasy 2c naszej szkoły zorganizowali „LEKCJĘ  ZDROWEGO  ODŻYWIANIA” i nakręcili krótki filmik, w którym to zachęcają wszystkich do zdrowego odżywiania się, jak również do aktywności fizycznej. Następnie wysłali filmik do konkursu Tesco dla Szkół – „Zdrowo Najedzeni” i ich zgłoszenie zostało przyjęte! Teraz wiadomo, chcieliby wygrać, a do tego potrzebne są głosy internautów.

Od 19 listopada (do 17 grudnia 2012 r.) trwa głosowanie na stronie www.tescodlaszkol.pl. Każdy „zalogowany” może codziennie oddać jeden głos.  Z jednego komputera może głosować dowolna ilość „zalogowanych” ,  toteż  szanse są ogromne, o ile znajdą się chętni by pomóc.

Uczniowie z klasy 2c – wraz z opiekunem - proszą:

Logujcie się i głosujcie na nas. Promujcie nasz filmik wśród rodziny, sąsiadów i znajomych. Każde kliknięcie jest cenne! Już teraz możecie liczyć na naszą wdzięczność.

Wejdź na stronę  www.tescodlaszkol.pl  -  najlepiej  ustaw stronę jako startową, załóż konto , zaloguj się, znajdź nasz filmik  (galeria filmów,  wybierz:  woj.  śląskie,  powiat: rybnicki, miejscowość: Jankowice.   Nazywamy się  AktyWarzywni -  łatwo nas rozpoznasz). Tylko za pierwszym razem zajmie Ci to trochę więcej czasu.

"AktyWarzywni”

 opiekun Elżbieta Naparstek

 

Galeria zdjęć

Powrót