Wydarzenia w STYCZNIU 2018
Co się wydarzy w styczniu? czytaj dalej
Wydarzenia w GRUDNIU
Co wydarzy się w grudniu? czytaj dalej
Wydarzenia w LISTOPDZIE
Co się wydarzy w listopadzie? czytaj dalej
Zarządzenie Dyrektora
Zgodnie z zapowiedzią Dyrektor wydał zarządzenie czytaj dalej
Plan Pracy i Statut
Publikujemy ważne dokumenty czytaj dalej

INSPIRACJE 2017

Chwilę po Dniu Matki i nieco przed świętem Ojca, 9 czerwca, nadarzyła się doskonała okazja do wyrażenia wdzięczności dla swoich rodziców. Wystarczyło tylko nasze warsztaty inspiracji artystycznych przemienić w… Koncert dla Rodziców.

Uczniowie z kl. 3c wierszem i piosenką okazały swoim rodzicom miłość i szacunek. Perkusyjny akompaniament, który trzecioklasiści wykonali do angielskiej melodii „Specknerin” oraz „Moment Musical No. 3 in minor” Schuberta sprawił, że atmosfera tej uroczystości stała się podniosła. „Taka miłość w sam raz, akurat” Michała Bajora zaśpiewały dzieci, a rodzice byli wzruszeni i dumni ze swoich pociech. Ich troska i trud wkładany w wychowanie dzieci został w pełni wynagrodzony. Dzieci doświadczyły ciepła i satysfakcji. A zatem radość była obopólna.

Oprócz prawdziwej pasji tworzenia wszystkie nasze warsztaty łączy coś znacznie ważniejszego. Czas spędzony w serdecznej atmosferze oraz pewność, że razem z mamą, razem z tatą jest super! Kolejny raz udało nam się o to udowodnić.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i bliskim za przybycie.

Elżbieta Naparstek

Galeria zdjęć

Powrót