Wydarzenia w MAJU 2018
Co się wydarzy w maju? czytaj dalej
Wydarzenia w KWIETNIU
Co się wydarzy w kwietniu? czytaj dalej
Wydarzenia w MARCU 2018
Co się wydarzy w marcu? czytaj dalej
WYDARZENIA W LUTYM 2018
Co się wydarzy w lutym? czytaj dalej
Wydarzenia w STYCZNIU 2018
Co się wydarzy w styczniu? czytaj dalej

Dzień Dziecka 4-6

Maria Terlikowska zadała w tytule swojego utworu bardzo ważne pytanie: Czego życzyć dzieciom w Dniu Dziecka? W naszej szkole nie tylko udzielono odpowiedzi na to pytanie, ale również spełniono to życzenie. Dostarczono dzieciom dobrej zabawy.

Zaczęło się od prezentowania uczniowskich talentów, a to za sprawą Szkolnego Konkursu „Mam talent”. Zwycięzcami w klasach I-III zostali: Kamila Rutkowska (I miejsce), Karolina Kuniszyk (II miejsce), Emilka i Helena Kogut oraz Sebastian Tokarczyk (III miejsce). W klasach starszych na najwyższym podium stanął Stanisław Niewęgłowski, drugie miejsce zajęły Nikola Bernacka i Natalia Radzińska, trzeci był Bartosz Urbanek.

Potem klasy IV-VI zatańczyły „belgijkę”, taniec integrującego uczestników, ponieważ następuje ciągła wymiana partnerów. Ważne jest również to, że w tym samym czasie może tańczyć wiele osób.

Następnie czwartoklasiści rozpoczęli sportowe rozgrywki międzyklasowe, zaś grupy starsze, których pierwszym zadaniem było nadanie sobie nazwy, przystąpiły do wykonywania poleceń w grze terenowej. Czego tam nie było? Sudoku, odczytywanie godziny na zegarze słonecznym, ortograficzno-polonistyczne krzyżówki, rebus, sztafeta, wrzucanie piłki do kosza, pomiary i liczenie, budowanie zamku z kart. Uff!!! Ale wszystkim się udało!!! A co najważniejsze wszyscy uczniowie byli zadowoleni i wysoko ocenili tak zorganizowany Dzień Dziecka. Nie zabrakło im nawet energii na ułożenie słów do znanej melodii i nagranie piosenki.

 

Galeria zdjęć

Powrót