Wydarzenia we WRZEŚNIU
Co wydarzy się we wrześniu? czytaj dalej
LIBRUS zmiany loginów
Zmiana loginów w klasach gimnazjalnych czytaj dalej
Wydarzenia w CZERWCU
Co się wydarzy w czerwcu? czytaj dalej
Spotkanie informacyjne
Spotkanie dla rodziców przyszłorocznych klas pierwszych czytaj dalej
Wyniki rekrutacji do klasy 1
Komisja Rekrutacyjna podaje wyniki rekrutacji czytaj dalej

Podróż za jeden uśmiech

Rusza projekt unijny „Podróż za jeden uśmiech”

Grupa KulTur zaprasza uczniów naszej szkoły do udziału w projekcie „Podróż za jeden uśmiech”. Program skierowany jest do dzieci w wieku 8-9 lat i ma na celu przybliżenie tradycji i kultury śląska oraz kształtowanie twórczej wrażliwości. W najbliższych dwóch miesiącach nauczymy się także, jak aktywnie zagospodarować czas wolny i szukać informacji o ciekawych miejscach naszego regionu.

W ramach programu zapraszamy dzieci do udziału w bezpłatnych wycieczkach:

  • Bielsko-Biała (10.05.2016 r.): zwiedzanie studia filmowego, przejazd kolejką górską na Szyndzielnię, spacer do schroniska
  • Pszczyna (27.05.2016 r.): warsztaty edukacyjne w zagrodzie żubrów, wizyta w skansenie, zwiedzanie Muzeum Zamkowego
  • Tarnowskie Góry (06.06.2016 r.): zabytkowa Kopalnia Srebra, multimedialne Muzeum Górnictwa, Skansen Maszyn Parowych, sztolnia Czarnego Pstrąga

Zwieńczeniem wyjazdów będą cykliczne warsztaty artystyczne, podczas których wykonamy zagrodę żubrów, biżuterię artystyczną oraz obrazy malowane na szkle.

Warunkiem uczestnictwa dziecka w projekcie, jest złożenie pisemnej deklaracji przez rodziców lub opiekunów prawnych w terminie do 06.05.2016 r.

Deklaracja do pobrania 

Dokumenty przyjmują: Elżbieta Naparstek, Danuta Ignasiak, Hanna Mandel.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, realizatorzy zastrzegają sobie możliwość weryfikacji wniosków zgodnie z kryteriami przyjętymi w projekcie.

Wszelkie działania realizowane w projekcie są finansowane ze środków Funduszu Inicjatyw Społecznych przyznanych przez CRiS w Rybniku.

Zobacz plakat projektu 

.

Powrót