Wydarzenia w CZERWCU
Co się wydarzy w czerwcu? czytaj dalej
Wydarzenia w MAJU 2018
Co się wydarzy w maju? czytaj dalej
Wydarzenia w KWIETNIU
Co się wydarzy w kwietniu? czytaj dalej
Wydarzenia w MARCU 2018
Co się wydarzy w marcu? czytaj dalej
WYDARZENIA W LUTYM 2018
Co się wydarzy w lutym? czytaj dalej

Razem z Mamą, razem z Tatą jest super

Wiosenne warsztaty inspiracji artystycznych za nami. Tym razem nasza szkolna sala na moment stała się nie tylko pracownią plastyczną. Przerodziła się również w prawdziwą scenę teatralną.

Najpierw uczniowie 2c wraz ze swoimi rodzicami odkrywali swoje talenty manualne. W mgnieniu oka w ich zręcznych dłoniach kawałki bibuły przeobraziły się w misternie dopracowane bukiety stokrotek.

Następnie dzieci zmieniły się w prawdziwych artystów. Na scenie, pełnej odpowiednio przygotowanych rekwizytów, przy dźwiękach stosownie dobranej muzyki Antonio Vivaldiego, drugoklasiści zaprezentowali baśń Janiny Porazińskiej „O dwunastu miesiącach”.

Były to naprawdę mile spędzone chwile. Dzieci i ich rodzice wspólnie pracowali jednocześnie świetnie się bawiąc. Wszyscy „tworzyli” z ogromnym zapałem, cierpliwością, precyzją, toteż radość z efektów była ogromna. Był też czas na miłe pogawędki i słodki poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim, dużym i małym, uczestnikom warsztatów. Cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców. Cieszymy się, z aktorskiego talentu naszych uczniów.

Cieszymy się, bo kolejny raz było SUPER.

 

Galeria zdjęć

Powrót