Wydarzenia w CZERWCU
Co się wydarzy w czerwcu? czytaj dalej
Wydarzenia w MAJU 2018
Co się wydarzy w maju? czytaj dalej
Wydarzenia w KWIETNIU
Co się wydarzy w kwietniu? czytaj dalej
Wydarzenia w MARCU 2018
Co się wydarzy w marcu? czytaj dalej
WYDARZENIA W LUTYM 2018
Co się wydarzy w lutym? czytaj dalej

Szlachetna Paczka

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze! 

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SLA-968-029100), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:

Rodzina została obdarowana ogromną liczbą paczek, co wywołało głębokie wzruszenie u wszystkich członków rodziny. Pani Jadwiga była wzruszona, do oczu cisnęły się jej łzy. Pan Jan nie potrafił wprost uwierzyć, że na świecie żyje jeszcze tylu dobrych ludzi, którzy są gotowi wyciągnąć rękę do drugiego człowieka. Żywność, którą otrzymała rodzina pozwoli na przygotowanie posiłków na długi czas, co gwarantuje komfort psychiczny Pani Jadwidze. Ogromną radość sprawiły rzeczy dla Gabrysi, zarówno Jej samej jak i rodzicom. Pani Jadwiga bardzo się cieszyła ze szlafroku, kapci oraz innych rzeczy, które były ogromnie potrzebne do szpitala. Na twarzach wymalowane było niedowierzanie tak ogromną pomocą i okazaną dobrocią, emanowała z nich radość. Okazana pomoc wywołała ogromne wzruszenie i dała wiarę w istnienie dobrych ludzi.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Ze swojej strony bardzo bym chciała podziękować za doskonały kontakt. Jestem ogromnie wdzięczna za świetne zorganizowanie Pani Eweliny. Za wcześniej przekazane rzeczy do szpitala. Oczywiście każdej osobie, która włączyła się w jakikolwiek sposób w przygotowanie paczki, chciałabym z osobna serdecznie podziękować za okazane serce i dobroć. Życzę zdrowych i pogodnych świąt!

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Jesteśmy bardzo wdzięczni. Nie potrafię uwierzyć, że ludzie potrafią być tak hojni. To niesamowite, że w dzisiejszych czasach ludzie chcą się dzielić. Brak słów, by opisać naszą wdzięczność, naprawdę nie wiem co powiedzieć. Mam nadzieje, że kiedyś będziemy mogli się w jakiś sposób odwdzięczyć.

„SZLACHETNA PACZKA" to projekt,  który co roku łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców. To tysiące spotkań, które odbywają się w przyjaznej atmosferze wzajemnej otwartości i pełni zrozumienia człowieka dla człowieka. Potrzebujące rodziny opowiadają o swojej trudnej sytuacji wolontariuszom, spotkanym po raz pierwszy w życiu, darczyńcy  z pasją przygotowują konkretną pomoc dla nieznajomych i spełniają ich marzenia!” / za www.szlachetnapaczka.pl/

Galeria zdjęć

Powrót