Wydarzenia we WRZEŚNIU
Co wydarzy się we wrześniu? czytaj dalej
LIBRUS zmiany loginów
Zmiana loginów w klasach gimnazjalnych czytaj dalej
Wydarzenia w CZERWCU
Co się wydarzy w czerwcu? czytaj dalej
Spotkanie informacyjne
Spotkanie dla rodziców przyszłorocznych klas pierwszych czytaj dalej
Wyniki rekrutacji do klasy 1
Komisja Rekrutacyjna podaje wyniki rekrutacji czytaj dalej

Balik 2014

„Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego,

aby bawić się, aby bawić się, aby bawić się na całego…”

15 stycznia 2014 roku w naszej szkole można było spotkać niezwykłe postacie między innymi pszczółkę, która uroczo machała skrzydełkami, czerwono-czarną biedroneczkę, roztańczone hiszpańskie tancerki oraz tajemnicze cyganki. Była też Pippi, czarnowłosa Indianka, księżniczki, co jedna to piękniejsza, policjanci, żołnierze i rycerze. Był też Zorro, Batman, czarodzieje i czarodziejki, które tak skutecznie odprawiały swoje czary, że 4,5 godziny zabawy minęły jak 4,5 minuty. Zaproszeni goście przybyli na Karnawałowy Bal Przebierańców klas I-III.

Sala gimnastyczna była zmieniona w iście bajkową krainę dzięki uczniom klas młodszych, którzy samodzielnie wykonali kolorowe łańcuchy, przynieśli serpentyny i mnóstwo balonów. Trzecioklasiści, jako najstarsi, stanęli na wysokości zadania i … zapięli wszystko na ostatni guzik.

W rytmach wesołej muzyki bawili się wszyscy od najmłodszych do najstarszych. Chłopcy klas III okazali się świetnymi tancerzami, nie pozwolili dziewczynom „podpierać ściany” i bez oporów zapraszali swoje koleżanki do tańca. Nauczyciele też udowodnili, że w każdym dorosłym jest coś z dziecka tańcząc w kółkach i kółeczkach ze swoimi podopiecznymi. Sądząc po minach i zmęczeniu dzieci, zabawa była udana, a wspomnienia na długo zostaną w pamięci. Szkoda, że następny bal dopiero za rok…

Galeria zdjęć

Powrót