WYDARZENIA W LUTYM 2018
Co się wydarzy w lutym? czytaj dalej
Wydarzenia w STYCZNIU 2018
Co się wydarzy w styczniu? czytaj dalej
Wydarzenia w GRUDNIU
Co wydarzy się w grudniu? czytaj dalej
Wydarzenia w LISTOPDZIE
Co się wydarzy w listopadzie? czytaj dalej
Zarządzenie Dyrektora
Zgodnie z zapowiedzią Dyrektor wydał zarządzenie czytaj dalej

Balik 2014

„Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego,

aby bawić się, aby bawić się, aby bawić się na całego…”

15 stycznia 2014 roku w naszej szkole można było spotkać niezwykłe postacie między innymi pszczółkę, która uroczo machała skrzydełkami, czerwono-czarną biedroneczkę, roztańczone hiszpańskie tancerki oraz tajemnicze cyganki. Była też Pippi, czarnowłosa Indianka, księżniczki, co jedna to piękniejsza, policjanci, żołnierze i rycerze. Był też Zorro, Batman, czarodzieje i czarodziejki, które tak skutecznie odprawiały swoje czary, że 4,5 godziny zabawy minęły jak 4,5 minuty. Zaproszeni goście przybyli na Karnawałowy Bal Przebierańców klas I-III.

Sala gimnastyczna była zmieniona w iście bajkową krainę dzięki uczniom klas młodszych, którzy samodzielnie wykonali kolorowe łańcuchy, przynieśli serpentyny i mnóstwo balonów. Trzecioklasiści, jako najstarsi, stanęli na wysokości zadania i … zapięli wszystko na ostatni guzik.

W rytmach wesołej muzyki bawili się wszyscy od najmłodszych do najstarszych. Chłopcy klas III okazali się świetnymi tancerzami, nie pozwolili dziewczynom „podpierać ściany” i bez oporów zapraszali swoje koleżanki do tańca. Nauczyciele też udowodnili, że w każdym dorosłym jest coś z dziecka tańcząc w kółkach i kółeczkach ze swoimi podopiecznymi. Sądząc po minach i zmęczeniu dzieci, zabawa była udana, a wspomnienia na długo zostaną w pamięci. Szkoda, że następny bal dopiero za rok…

Galeria zdjęć

Powrót