Wydarzenia w CZERWCU
Co się wydarzy w czerwcu? czytaj dalej
Wydarzenia w MAJU 2018
Co się wydarzy w maju? czytaj dalej
Wydarzenia w KWIETNIU
Co się wydarzy w kwietniu? czytaj dalej
Wydarzenia w MARCU 2018
Co się wydarzy w marcu? czytaj dalej
WYDARZENIA W LUTYM 2018
Co się wydarzy w lutym? czytaj dalej

Balik 2014

„Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego,

aby bawić się, aby bawić się, aby bawić się na całego…”

15 stycznia 2014 roku w naszej szkole można było spotkać niezwykłe postacie między innymi pszczółkę, która uroczo machała skrzydełkami, czerwono-czarną biedroneczkę, roztańczone hiszpańskie tancerki oraz tajemnicze cyganki. Była też Pippi, czarnowłosa Indianka, księżniczki, co jedna to piękniejsza, policjanci, żołnierze i rycerze. Był też Zorro, Batman, czarodzieje i czarodziejki, które tak skutecznie odprawiały swoje czary, że 4,5 godziny zabawy minęły jak 4,5 minuty. Zaproszeni goście przybyli na Karnawałowy Bal Przebierańców klas I-III.

Sala gimnastyczna była zmieniona w iście bajkową krainę dzięki uczniom klas młodszych, którzy samodzielnie wykonali kolorowe łańcuchy, przynieśli serpentyny i mnóstwo balonów. Trzecioklasiści, jako najstarsi, stanęli na wysokości zadania i … zapięli wszystko na ostatni guzik.

W rytmach wesołej muzyki bawili się wszyscy od najmłodszych do najstarszych. Chłopcy klas III okazali się świetnymi tancerzami, nie pozwolili dziewczynom „podpierać ściany” i bez oporów zapraszali swoje koleżanki do tańca. Nauczyciele też udowodnili, że w każdym dorosłym jest coś z dziecka tańcząc w kółkach i kółeczkach ze swoimi podopiecznymi. Sądząc po minach i zmęczeniu dzieci, zabawa była udana, a wspomnienia na długo zostaną w pamięci. Szkoda, że następny bal dopiero za rok…

Galeria zdjęć

Powrót